אימון עסקי | אימון אישי | סדנאות | קורסים | הרצאות

אימון עסקי | אימון אישי

אימונים

מוכנים לשינוי?

אני רוצה להזמין אותך למפגש היכרות, כדי לגלות את נקודות התורפה ונקודות המינוף (הצמיחה) של העסק שלך.

טיפ ממיכל

יזמות להפרעות קשב וריכוז

אימון עסקי להצלחה

שיטת הרפז לניהול עסקים מוצלחים היא דרך הוליסטית ואינטגרטיבית העוסקת בהתפתחותנו האישית של בעל העסק, תוך מתן יעוץ לדילמות אותם הוא מעלה.

אימון אישי להצלחה​

אימון אישי משנה חיים

האימון מאפשר לך את הזדמנות לחיות את החיים שאתה חולם שיהיו לך השאיפה שלי היא לעזור לך לחיות חיים מאושרים ומלאי סיפוק והנאה. אני מאמינה שבדרך זו איכות החיים שלך תהיה גבוהה יותר.

אימון עסקי | אימון אישי

אימונים להצלחה בקריירה ובחיים

השגת יעדים מקצועיים ואישיים דורשת הרבה מעבר לכמה תובנות ומיומנויות עסקיות – היא דורשת התמקדות בפיתוח הפוטנציאל האישי. אימונים אישיים מספקים מסגרת מותאמת אישית לבנייה ולהתפתחות, מפתחים חשיבה ביקורתית וחדשנית, וכוח להתמודד עם אתגרים. מרכז הכוח שבאימון אישי טמון בכך שהוא נועד להעצים ולהאיר את הדרך אל תוך ליבם של תהליכי השינוי האישיים והמקצועיים. כשהאימון האישי מדויק עבורך ביכולתו לנתח אובייקטיבית את נקודות החוזק והגבולות, תוך כדי פיתוח תוכנית פעולה איכותית וגמישה. כלים אלו חיוניים למעבר לשלב הבא, וליצירת דינמיקה של הצלחה רציפה גם בקריירה וגם בחיים.

אימון עסקי
אימון עסקי
אימונים אישיים מיועדים לסייע לאנשים למקד ולעצב מטרות קריירה ספציפיות, לפתח אסטרטגיות להשגתן, ולשפר כישורים יום יומיים כמו תקשורת, ניהול זמן ויכולת לקבלת החלטות. אימון אישי מספק גם תמיכה וחיזוק מוסריים, מה שמאפשר גישה חיובית ומוגברת לעבודה.
מאמן אישי עם התמחות בתחום מסוים יכול להביא ידע עמוק והבנה של האתגרים וההזדמנויות שבתחום זה. כך הוא מספק כלים ייחודיים המתאימים ספציפית לצרכים בתחום, ומאפשר ללקוחות לפתח ולהוביל את הקריירה שלהם לרמה הבאה.
מאמן אישי מספק משוב נקי מאינטרסים, ביקורתי אך בונה, וזאת לשונה ממנהלים או עמיתים שלעולם לא יכולים להינתק לחלוטין מהיחסים המקצועיים או האישיים שביניהם למקבל המשוב. מאמן אישי נותן מרחב להצטיינות ולפיתוח אישי תוך שמירה על דיסקרטיות ותמיכה אובייקטיבית.
פעילות גילוי חזון עם מאמן אישי עוזרת לברר מהן הערכים הליבה שלך והכיוונים בהם ברצונך להתפתח בצורה אישית ומקצועית. זה יוצר ‘מפה דרכים’ ברורה ומותאמת אישית, שעליה תוכל לבנות את תוכנית הפעולה שלך ולהיות יעיל וממוקד יותר בהשגת היעדים שלך.
אימונים אישיים יעזרו לזהות את המחסומים וסיבותיהם, בין אם הם חוסר ביטחון, דפוסי חשיבה שליליים, או כישורים חסרים. האימון יתמקד בפיתוח תוכנית פעולה קונקרטית וביצוע שינויים תוך התחשבות בסגנון חיים, ערכים ויעדים אישיים, כדי לחדור דרך המחסומים המקצועיים ולהמשיך קדימה.
תרומת האימון האישי להצלחה מקצועית תהיה המרבית כאשר האדם מחויב לתהליך האימון, פתוח לשינוי ומוכן לפעול לפי התוכניות שנקבעו. אנשים שנמצאים במעברי קריירה, ברצון לשדרג כישורים או להתמודד עם אתגרים מקצועיים מציאותיים ירוויחו מאוד מגיבוי מקצועי וממוקד שמאמן אישי יכול לספק.