אימון עסקי | אימון אישי | סדנאות | קורסים | הרצאות

קורס אימון פיתוח עסקי

קורסים וסדנאות

מוכנים לשינוי?

אני רוצה להזמין אותך למפגש היכרות, כדי לגלות את נקודות התורפה ונקודות המינוף (הצמיחה) של העסק שלך.

קורס מעסק כושל לעסק מצליח

מגיעה לך הזכות להצליח ובגדול בואי ללמוד איך להגדיל את מספר הלקוחות ואת הרווחים של העסק אני מציעה לך קורס משנה חיים שילווה ויעניק לך ידע והבנה כיצד יש לנהל את העסק בדרך שתסייע להתמודד עם הקשיים.

בקורס תקבלי: ידע מעשי איך להיות בעלת עסק מצליחה, ארגז כלים המבוסס על שנים של עבודה כבעלים של מכללה מובילה המונגשים בתובנות מעשיות, כל זאת בהתאם ליעדים ומטרות העסקיים שתגדירי לעצמך, קבוצת וואטספ סגורה בה תוכלי להיעזר עוד עוד בעלות עסקים כדי לקבל את התמיכה הכי חשובה, מטלות פרקטיות שבועיות, שחרור חסמים רגשיים שמונעים ממך להתקדם ולהצליח בעסק ועוד.

אימון אישי להצלחה​

סדנא בסלון אצל מיכל + מועדון נשים

“בסלון אצל מיכל” סדנא מקצועית וסביבה חמה ותומכת לנשים בעלות עסקים, המאפשרת לכן לצבור ידע, כלים והתמיכה הנדרשים להתפתחות מקצועית ואישית, כוללת מועדון חברות עצמאיות המציעה פלטפורמת אימונים מקצועיים לבעלות עסקים שמרגישות בודדות בעסק.

נקודת המוצא שלנו היא שניהול עסק מלווה באתגרים רבים ודורש פיתוח מיומנויות ייחודיות. מדובר על תוכנית סגורה לפיתוח העסק שנועדה לתמוך בכן בהגדלת מספר הלקוחות וביכולתכן להתמודד עם תקופות של דעיכת המוטיבציה או תקלות עסקיות.

המלצות על קורס פיתוח עסקי מבעלי ובעלות עסקים

קורס פיתוח עסקי וסדנא ייחודית

הגעתי למיכל לאימון עסקי בהמלצה חמה של חברה. ככה זה התחיל, אבל תוך זמן קצר הבנתי כי לפני הכל יש לי תהליך לעבור בעקבות משבר משפחתי. מיכל ליוותה אותי בתהליך הקשה ונתנה לי כלים חשובים להבנת המנגנונים המניעים אותי ושינוי של דרך ההתבוננות שלי על העולם. הכלים האלה מלווים אותי בכל תחומי החיים, במשפחה עם הילדים, במעגל המשפחתי הרחב יותר וביחסים עם חברים ובעבודה. הרגשתי כי הרקע והנסיון המגוון של מיכל הופך אותה למאמנת קשובה, חכמה ואיכפתית שיודעת להביא אותי לתובנות על הדברים הכי בסיסיים, שמפעילים אותי, ולכוון אותי לשינוי הרצוי. תודה רבה על הכל!!
סיגל. ל
אני שמחה לשתף שעברתי תהליך אימון עסקי מאד משמעותי. בתהליך הצלחתי להתמודד עם פחדים וכאבים עמוקים מאד שנשאתי עוד מילדות שהשפיעו על ניהול העסק שלי. בזכות האימון טראומות מילדות החלישו את הגוף שלי, השתחררו והכאבים אם בראש ואם בכתפיים פסקו . עברתי אימונים שהצליחו פשוטו כמשמעותו לשחרר אותי ממחסומים ופחדים עצומים. התמודדות זו השיבה לי את הביטחון העצמי.
אני מאד מאמינה בתהליך שעברתי אצל מיכל, הנכונות והפתיחות להגיע ולנסות לשפר את החיים שלי, לחלום להעז עזרו לי מאד להגיע לתוצאות העסקיות שאליהם שאפתי להגיע.
אורית . ר

קורסים וסדנאות להצלחה עסקית ואישית

כל קידום בקריירה או צמיחה אישית מתחילה מהרצון ללמוד ולהתפתח. קורסים וסדנאות מספקים את הבסיס לבניית ידע ורכש כלים חדשים שמחזקים את היכולות העסקיות ואת האופן בו אנו תופסים את העולם האישי. הם יוצרים פלטפורמה לחשיבה מחודשת ונותנים את האנרגיה לפרץ דרך בתחום העסקי, המקצועי וגם במעגלים האישיים. השתתפות בקורסים ובסדנאות היא השקעה בעתיד, היא מבטיחה שאנו שומרים על ניידות תחשיבית, על חדות ועל יכולת להתאים עצמנו לשינויים המהירים בעולם העסקי. לפיכך, כל חיפוש אחר הצלחה עסקית ואישית, צריך לעבור דרך רכישת כלים ותובנות חדשות, הדרושים לצמיחה בלתי פוסקת.

קורס אימון פיתוח עסקי

קורס אימון פיתוח עסקי, וסדנא ייחודית
קורס אימון פיתוח עסקי וסדנא ייחודית

קורס אימון פיתוח עסקי וסדנא

קורסים וסדנאות להצלחה עסקית ואישית כגון קורס אימון פיתוח עסקי של מיכל הרפז מאפשרים למשתתפים לרכוש ידע חדש, לפתח מיומנויות ספציפיות ולהרחיב את ארגז הכלים שלהם כדי להתמודד בצורה טובה יותר עם אתגרים מקצועיים ואישיים. כמו כן, השתתפות בקורסים ובסדנאות יכולה להעניק השראה, לטפח רשתות קשר ולגרום להרחבת האופקים האישיים והעסקיים.

היקף הידע והמיומנויות הנדרשות בשוק העבודה משתנה בתדירות גבוהה. קורסים וסדנאות מעניקים עדכון משמעותי וחשיבה מחודשת על כיווני התעשייה והטכנולוגיה הנוכחית, מה שמאפשר למשתתפים להיות נעים ורלוונטיים בשוק ולהתאים את עצמם לשינויים.

קורסים וסדנאות מקצועיים תורמים להגברת הכישורים והאימונים בתחומים רחבים, ובכך מרחיבים את היכולת להתמחות ולהרחיב את פעילות העבודה והעסק. בנוסף, הם יכולים לסביר אסטרטגיות חדשות ולהציג מודלים עסקיים שעלולים לעזור ביצירת הזדמנויות חדשות.

המעורבות האישית היא חיונית להצלחה של תהליך הלמידה בכל קורס או סדנה. ככל שהאדם יותר מעורב ופעיל בתהליך, כך הוא יוכל להפיק יותר מהחומר הנלמד, לפתח יותר מיומנויות ולהפוך את הידע לשימושי ומעשי בחייו האישיים והמקצועיים.

ברוב המקרים, כן. רבים מהקורסים והסדנאות המוצעים היום זמינים במגוון פורמטים, כולל למידה מקוונת, הרצאות קצרות, סדנאות בסופי שבוע ואפילו למידה עצמאית בקצב אישי. זה מאפשר לאנשים עם לוחות זמנים עמוסים לבחור את הפורמט המתאים להם ולהשתלב בתוכנית למידה בצורה אפקטיבית.
למידה ממאמנים ומומחים בתחומם מבטיחה שהחומר שמועבר הוא לא רק עכשווי ורלוונטי, אלא גם מבוסס על ניסיון מעשי ותובנות אמיתיות. המומחים מביאים את חוויות החיים שלהם לכיתה ומספקים דוגמאות מהעולם האמיתי שיכולות לנחול הצלחה למשתתפים.
קורס אימון פיתוח עסקי
קורס אימון פיתוח עסקי - מיכל הרפז תדר עסקי