אימון עסקי | אימון אישי | סדנאות | קורסים | הרצאות

שיטת הרפז

מוכנים לשינוי?

אני רוצה להזמין אותך למפגש היכרות, כדי לגלות את נקודות התורפה ונקודות המינוף (הצמיחה) של העסק שלך.

מידע אודות שיטת הרפז

לייעוץ עסקי המשלב אימון רגשי

מהי שיטת הרפז?

שיטת הרפז היא דרך הוליסטית ואינטגרטיבית העוסקת בהתפתחותנו עסקית המשלבת התפתחות אישית – רגשית.

מטרת השיטה לייעץ ולאמן בעלי עסקים להצליח לממש את הפוטנציאל העסקי,

תוך התחברות רגשית לצורך או השרות אותו הם בוחרים למכור.  

מטרת התהליך, שבעל העסק יכיר טוב יותר את עצמו, את יכולותיו וכישוריו כמוביל את העסק להצלחה.

האמונה שמתלווה לתהליך זה היא שהכל מתחיל ומסתיים מבפנים,

לכן ההצלחה תגיע כאשר נעבור תהליך שינוי אישי משמעותי.

כיצד שיטת הרפז מסייעת להצלחה עסקית?

שיטת הרפז משלבת רוח וחומר, מצד אחד היא רגשית ומצד שני היא מאד מעשית. זוהי שיטה המשלבת ייעוץ עסקי לקונפליקטים החוסמים את בעל העסק לפרוץ ואימון המשחרר חסימות רגשיות שבולמות אותו להצליח לממש את הפוטנציאל העסקי, האישי והכלכלי. 

שיטת הרפז כורכת 20 שנות ניסיון עסקי כיזמית בעלת מכללה, שהרצתה וייעצה למנהלי עסקים כיצד להקים את העסק, איך להתמודד עם קונפליקטים מורכבים מול לקוחות, צוות עובדים, כיצד להגדיל את קהל הלקוחות באמצעות שיווק ומכירות.
זוהי שיטה המכילה תהליך עבודה משמעותי. זוהי דרך חומלת, נוקבת, מכבדת ובעיקר מעצימה את בעל העסק. ומפתחת חוסן ושקט נפשי ואמונה של בעל עסק בעצמו וביכולותיו לממש את עצמו ולהגיע לסיפוק רגשי שיוביל להצלחה כלכלית.

כיצד שיטת הרפז מסייעת להצלחה עסקית?

שיטת הרפז היא דרך ותהליך עבודה משמעותי. דרך נוקבת, מכבדת ובעיקר ערה ומאירה. דרך המאפשרת לבעל העסק להכיר את עצמו ואת יחסיו עם עצמו ועם לקוחותיו. מי הוא וכמה הוא חופשי ואחראי בבחירותיו.
שיטת הרפז לניהול עסק נמצאת במי שאתם כבעלי עסקים ביחס שלכם אל מול עצמכם. השאיפה בשיטה לחולל מפנה ולקבל גישה וכלים לממש את העסק שלכם.
השיטה מאפשרת להתמודד עם זיכרונות הילדות שמעצבות את אישיותו של בעל העסק ומשפיעה על תפקודו ובאמצעותם לשפר את מערכות היחסים של בעל העסק עם עצמו ולקוחותיו.
שיטת הרפז היא טרנספורמטיבית, היא עובדת עם בעל העסק ממקום של קבלה מלאה של אופיו, תכונותיו, ערכיו ומעשיו. בדרך זו היא מטיבה את מערכות היחסים בכל מעגלי החיים: האישיים, העסקיים החברתיים והמשפחתיים.
שיטת הרפז מאמינה שיחסים מובילים לתוצאות. לכן כדי להגדיל את מחזורי המכירות חשוב שיזם יהיה בעל מודעות עצמית גבוה במערכת היחסים שלו עם עצמו ועם לקוחותיו. ככל שהמודעות העצמית תהיה גבוה יותר- המכירות יגדלו בהתאמה.
שיטת הרפז עוסקת בחוסן הנפשי של בעל העסק. היא עוסקת במערכות יחסים בזמן העבודה, מתוך אמונה שהתרומה המשמעותית לאיכות חייו העסקיים, היא התפתחות מערכות היחסים עם עצמו ועם לקוחותיו .

שיטת הרפז פותחה לאורך 30 שנה של עבודת טרנספורמציה אישית ומקצועית. פיתחתי אותה מתוך המסע האישי שלי להתמודדות עם קשיים שחוותי כאשה, כיזמית, כחברה, כאמא, כאחות וכבת.

אחד מהדברים המעניינים שגיליתי שגם אנשים שבסה”כ מרוצים ממה שהשיגו, עדין חווים שמשהו חסר או לא עובד להם בחייהם. זה סיקרן אותי במיוחד כי אני יודעת שכל אחד הוא גדול, נהדר ומסוגל לחולל שינוי משמעותי בחייו ובחיי הסובבים אותו.

השיטה פותחה גם מתוך הצצה לחיים שלכם באמצעות האימונים קליניקה והסדנאות שעזרו לי לדייק את השיטה בהתאם לחוויות העסקיות שלכם.

למה חשוב להציב ללקוחות גבולות?

לאורך המסע דייקתי את השיטה באמצעות מספר שאלות משמעותיות שהעסיקו אותי במיוחד:

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני
שיטת הרפז

המסע האישי שלי, המטרות עמדו לנגד עיני, התהליך ברגעים מסוימים היה לעיתים מטלטל ואפילו מייאש, אך הרצון למצוא את התשובות לא נתנה לי מנוח. היום אחרי הדרך הארוכה שעברתי, אני שמחה להעניק באהבה גדולה לכל בעלי העסקים את השיטה שתקל עליהם. אני רוצה להגיד לבעלי העסקים, אפשר גם אחרת. אפשר להיות יזם מצליח המנהל את עסקיו ומגיע ליעדים אותם הוא מציב לעצמו, צריך רק לדעת כיצד.

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

בניית חזון עסקי מבוסס יעדים ומטרות עסקים ואישיותיים

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

תהליך אימוני חומל שיוצר טרנספורמציה משמעותית בחיים הפרטים והעסקים

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

​בהירות ומיקוד כיצד יש למנף את העסק להצלחה

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

קבלה עצמית כבעל עסק ממקום מכיל ולא מבקר

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

חיבור לחוויית הילדות שנצרבות בגוף ככלי להתפתחות אישית

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

חיבור אוטנטי מתוך הקשבה לאמת הפנימית

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

מודעות עצמית בתפקיד

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

שילוב של הבנה עסקית עמוקה בשילוב עם אימון רגשי

שיטת הרפז - אימון עסקי ורוחני

הענות לצרכים של הלקוח במקום לרצות אותו

למי מיועד האימון העסקי?

פעמים רבות שואלים אותי האם האימון העסקי מתאים לי? אז עבורי אימון עסקי מתאים לכל בעל עסק שרוצה לקחת אחריות ולעבור טרנספורמציה משמעותית, לגשר על הפערים שקיימים בחייו העסקיים ולהגיע לתוצאות אליהם הוא שואף. 

 כל בעל עסק מגיע לאימון מסיבותיו הוא: 

הנה חלק מהסיבות שבעלי העסקים רשמו כאשר שאלתי למה באתם ?

  • יזמים ששוקלים להקים עסק חדש ומתלבטים האם יזמות מתאימה להם.

  • בעלי עסקים שעומדים בפני פרשת דרכים וחשוב להם לדייק את עצמם ואת המוצר שלהם.

  • בעלי עסקים שעשו דרך התפתחותית והם עדיין מרגישים לא ברור להם איך מגדילים את מעגל הלקוחות והרווחים.

  • חלקם מרוצים בסך הכל ממה שהשיגו בחיים העסקיים, אך יש להם אתגר מרכזי בעסק בו מתקיים הפער הגדול בין הזמן המושקע בשיווק לבין התוצאות בשטח. 

  • בעלי עסקים שחווים תסכול מתמשך ורוצים לשפר את מערכת היחסים עם הלקוחות וצוות העובדים.

  • בעלי עסק שרוצים להיות עשירים בהרבה מאד דברים לא רק בכסף: בשיח, בחברים, במשפחה, בתחביבים.

  • לא משנה מאיזה סיבה מגיעים, אימון מאפשר לדייק את הדרך לחיים של חופש, אושר יזמות מיטיבה ומשמעות.

מה קורה בחדר האימון?

אנחנו מבררים באימון מי חשוב לכם להיות בחייכם העסקיים והאם הלכה למעשה זה מי שאתם בחיים שלכם. כל זאת יקרה כאשר תמצאו את עצמכם עומדים ומביטים לפעמים בפליאה, בצחוק או בכאב על היזמים המופלאים שמולכם הנקראים אתם.

אנחנו נעסוק בפערים בחייכם העסקיים מתוך אמונה שעיקר סיבלנו מצוי בפער בין מי שהיינו רוצים להיות ולהרגיש, לאופן בו אנו מתנהלים בעסק. לכן בחדר האימון אנו נחקור את הפער הזה מול מעגלי החיים השונים, נלמד את נסיבותיו ונבחר מחדש כיצד להגיב ומתי . 

באמצעות התבוננות פנימית נטולת שיפוטיות, שאלונים, תרגילים ומרחב אימוני בטוח, יתאפשר לכם לבחור מחדש את התנהלותכם כיזמים מצליחים ולהימנע מלפעול מהאוטומט שניהל אתכם עד היום.

זוהי הזמנה למסע של צמיחה מרתקת להסתכל על חייכם באומץ ובתשוקה, לחזור הביתה פנימה, ולהתנהל ממקום קרוב ומפויס עם עצמכם ועם העסק שלכם.

המלצות מבעלי ובעלות עסקים

הגעתי למיכל לאימון עסקי בהמלצה חמה של חברה. ככה זה התחיל, אבל תוך זמן קצר הבנתי כי לפני הכל יש לי תהליך לעבור בעקבות משבר משפחתי. מיכל ליוותה אותי בתהליך הקשה ונתנה לי כלים חשובים להבנת המנגנונים המניעים אותי ושינוי של דרך ההתבוננות שלי על העולם. הכלים האלה מלווים אותי בכל תחומי החיים, במשפחה עם הילדים, במעגל המשפחתי הרחב יותר וביחסים עם חברים ובעבודה. הרגשתי כי הרקע והנסיון המגוון של מיכל הופך אותה למאמנת קשובה, חכמה ואיכפתית שיודעת להביא אותי לתובנות על הדברים הכי בסיסיים, שמפעילים אותי, ולכוון אותי לשינוי הרצוי. תודה רבה על הכל!!
סיגל. ל
אני שמחה לשתף שעברתי תהליך אימון עסקי מאד משמעותי. בתהליך הצלחתי להתמודד עם פחדים וכאבים עמוקים מאד שנשאתי עוד מילדות שהשפיעו על ניהול העסק שלי. בזכות האימון טראומות מילדות החלישו את הגוף שלי, השתחררו והכאבים אם בראש ואם בכתפיים פסקו . עברתי אימונים שהצליחו פשוטו כמשמעותו לשחרר אותי ממחסומים ופחדים עצומים. התמודדות זו השיבה לי את הביטחון העצמי.
אני מאד מאמינה בתהליך שעברתי אצל מיכל, הנכונות והפתיחות להגיע ולנסות לשפר את החיים שלי, לחלום להעז עזרו לי מאד להגיע לתוצאות העסקיות שאליהם שאפתי להגיע.
אורית . ר
מיכל היקרה, אני שמחה להמליץ עליך בחום, לאחר תקופה של שנתיים יחדיו. תקופה בה ליווית אותי באימונים אישיים שעסקו בפיתוח הקרירה העסקית שלי. סייעת לי להתחבר לעצמי, למשאבים שבי, לשאיפות שלי ולגבולות שלי ולהגיע לתוצאות. בכל פעם מחדש, ידעתי שיש לי איתך את האימון, שיזקק לי את ההסתכלות על חיי ולאחריו ארגיש מסופקת ומאושרת יותר. תודה על כל הרגעים שעזרת לי בהם- להרגיש מרכז העולם.
תודה על כל השעות והדקות שהיית שם בשבילי.
אני ממליצה בחום על האימון העסקי איתך, לכל אדם שרוצה לשפר את חייו העסקיים ולצמוח.
נורית. ל