אימון עסקי | אימון אישי | סדנאות | קורסים | הרצאות

אודות מיכל הרפז

אודות מיכל הרפז מאמנת עסקית בשרון, אודות, ייעוץ עסקי, ליווי
מיכל הרפז, ייסדה והקימה את "מרכז הרפז" לפני 17 שנה, מכללה פרטית להכשרת גננות לגיל הרך בחסות לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה אשר מוכרת כמוסד מכשיר מטעם משרד העבודה והרווחה. מיכל היא בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך ממכללת בית ברל ותואר ראשון להוראה לגיל הרך ממכללת בית ברל. בנוסף, מיכל בוגרת מסלול ניהול, הדרכה וייעוץ פדגוגי לגיל הרך מסמינר הקיבוצים, בוגרת מסלול הנחיית קבוצות הורים ומדריכה מטעם מכון אדלר ומאמנת רגשית בגישת 'סאטיה' (מוסמכת ע"י בית ספר אימושיין). מיכל הינה ממציאת השיטה ומחברת הספר "אבא, אמא תתאפקו"- מדריך לגמילה מחיתולים להורים ולגנים.

אודות מיכל הרפז

אימון עסקי להצלחה ופריצת גבולות

הי, שמי מיכל ולפני 17 שנה הקמתי מכללה לגיל הרך, ראשונה מסוגה ופורצת דרך בתחומה. עם השנים, המכללה הוכרה ועבדה בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה. בתקופה זו, מינכליתי את החברה, בניתי תוכנות לימוד ייעצתי והרצתי לעשרות בעלי גנים פרטיים איך להקים ולנהל גן ילדים פרטי, הדרכתי את המרצות של המכללה וכתבתי ספר.

בשנת 2021 סגרתי את מרכז הרפז והתחלתי לחפש את דרכי מחדש.

אחרי שסגרתי את המכללה לקחתי חופשה. המתנתי ולא מיד פתחתי את העסק מחדש. הרגשתי שאני צריכה לשהות ולבדוק היטב, איך אני יכולה לממש את עצמי באמצעות העסק החדש, לתרום לחברה ולהרוויח כסף. מבחינתי כשאדם מרגיש שעבודתו היא שליחותו, הוא עובד ללא מאמץ, הוא מצליח בקלות רבה יותר להתמודד עם משברים עסקים ולצאת מהם, ולהגדיל במהירות רבה יותר את הרווחים הכלכליים של העסק.

אז אם גם אתם מרגישים שאתם חווים פער בעסק בין המקום בוא הוא נמצא היום למקום בו אתם מאמינים שנכון שהוא יהיה, אם גם אתם חווים צורך שהעסק יהיה אמצעי לסיפוק ומימוש עצמי, כזה שתחושו שאין שום דבר בעולם שיכול לעצור אתכם מלהצליח ולהיות מאושרים, אני מזמינה אתכם ליצור קשר וביחד נעשה את השינוי המיוחל.

אודות מיכל הרפז

המלצות מבעלי ובעלות עסקים

הגעתי למיכל לאימון עסקי בהמלצה חמה של חברה. ככה זה התחיל, אבל תוך זמן קצר הבנתי כי לפני הכל יש לי תהליך לעבור בעקבות משבר משפחתי. מיכל ליוותה אותי בתהליך הקשה ונתנה לי כלים חשובים להבנת המנגנונים המניעים אותי ושינוי של דרך ההתבוננות שלי על העולם. הכלים האלה מלווים אותי בכל תחומי החיים, במשפחה עם הילדים, במעגל המשפחתי הרחב יותר וביחסים עם חברים ובעבודה. הרגשתי כי הרקע והנסיון המגוון של מיכל הופך אותה למאמנת קשובה, חכמה ואיכפתית שיודעת להביא אותי לתובנות על הדברים הכי בסיסיים, שמפעילים אותי, ולכוון אותי לשינוי הרצוי. תודה רבה על הכל!!
סיגל. ל
אני שמחה לשתף שעברתי תהליך אימון עסקי מאד משמעותי. בתהליך הצלחתי להתמודד עם פחדים וכאבים עמוקים מאד שנשאתי עוד מילדות שהשפיעו על ניהול העסק שלי. בזכות האימון טראומות מילדות החלישו את הגוף שלי, השתחררו והכאבים אם בראש ואם בכתפיים פסקו . עברתי אימונים שהצליחו פשוטו כמשמעותו לשחרר אותי ממחסומים ופחדים עצומים. התמודדות זו השיבה לי את הביטחון העצמי.
אני מאד מאמינה בתהליך שעברתי אצל מיכל, הנכונות והפתיחות להגיע ולנסות לשפר את החיים שלי, לחלום להעז עזרו לי מאד להגיע לתוצאות העסקיות שאליהם שאפתי להגיע.
אורית . ר
מיכל היקרה, אני שמחה להמליץ עליך בחום, לאחר תקופה של שנתיים יחדיו. תקופה בה ליווית אותי באימונים אישיים שעסקו בפיתוח הקרירה העסקית שלי. סייעת לי להתחבר לעצמי, למשאבים שבי, לשאיפות שלי ולגבולות שלי ולהגיע לתוצאות. בכל פעם מחדש, ידעתי שיש לי איתך את האימון, שיזקק לי את ההסתכלות על חיי ולאחריו ארגיש מסופקת ומאושרת יותר. תודה על כל הרגעים שעזרת לי בהם- להרגיש מרכז העולם.
תודה על כל השעות והדקות שהיית שם בשבילי.
אני ממליצה בחום על האימון העסקי איתך, לכל אדם שרוצה לשפר את חייו העסקיים ולצמוח.
נורית. ל

פגישת ייעוץ עסקית הכוללת איפיון מקיף - למי שרוצה לצמוח ולהצליח.

מהו תדר עסקי

לחלום בגדול ולהצליח

ניהול עסק דורש מיקוד מחשבתי רב, והיכולת להתמקד מנטלית בעסק בכל נקודת זמן חשובה מאוד ליצירת תוצאות טובות ולקבלת החלטות אפקטיביות. מצב זה של “תדר עסקי” אומר שהאינטליגנציה, הרגש והאנרגיה של בעל העסק ממוקדים לחלוטין בעסק ובמשימותיו שעל הפרק, תוך השארת מצבים אחרים מחוץ למוקד המחשבה. זהו מרכיב קריטי ביכולת להפעיל ניהול עסקי ממוקד ומצליח.

מעבר מתדר עסקי לתדרים אחרים בחיים הוא חלק בלתי נפרד מהמאזן שאנשים רבים נדרשים לשמור. זה כולל החלפות בין עיסוקים ותפקידים שונים, כמו ניהול עסק, תפקיד הורי, זוגיות, חברויות ועוד. כל אחד מאלו מצריך סט שונה של כישורים, תשומת לב והתנהלות.

לדוגמא, עבור בעל עסק שמחליף “כובעים” במהלך היום, המפתח הוא להיות מסוגל להפר בין מצבי חשיבה השונים שדרושים לו. כאשר מסיימים עבודה ועוברים לטפל בנושאים משפחתיים, חשוב להיות מסוגל להשאיר את הדאגות והלחצים של העסק מאחור, כדי להיות נוכח באותו הרגע עבור אנשים אהובים או פעילויות אחרות.

הסוד למעבר חלק בין התדרים השונים יכול להיות כללים ברורים לעצמך, כגון קביעת גבולות זמן מוחלטים לעבודה, שמירה על רוטינת סיום יום עבודה שמסמלת את המעבר (לדוגמא, ספורט, קריאת ספר, מדיטציה), ותמיכה מהמשפחה והחברים, שמבינים את החשיבות של הזמן האישי והמשפחתי.

בסופו של דבר, למצוא את היכולת להתמקד בכל תדר בזמנו ולהפרד ממנו כשזה דרוש, מחייב הכרת עצמי, תכנון נבון ורגישות לצרכים השונים של החיים בכל תחומיהם.

"מגשימים את הפוטנציאל של העסק ומשחררים את תדר ההצלחה שבך – הצטרפי לתדר עסקי וגלי את העוצמה של אימון ממוקד עם מיכל הרפז, המלווה שלך להצלחה עסקית ואישית.
אודות מיכל הרפז מאמנת עסקית בשרון, אודות, ייעוץ עסקי, ליווי
אודות מיכל הרפז
אודות מיכל הרפז

השירותים שתוכלו לקבל בתדר עסקי

מיכל הרפז מאמנת עסקית בשרון, אודות, ייעוץ עסקי, ליווי
קורסים וסדנאות אימון עסקי לנשים

קורסים וסדנאות

בואו להעצים את יכולות האסטרטגיה והניהול שלכן, עם קורסים וסדנאות מותאמות אישית שמיועדות להניע קדימה בעלות עסקים, המחפשות לשבור תקרות זכוכית ולהגשים חלומות.

הרצאות אימון עסקי לנשים

הרצאות

תובנות מעולם העסקים, סיפורי הצלחה ואסטרטגיות מנצחות – הרצאות מרתקות שיפתחו בפניכן דלת לחדר האחורי של המחשבות וייתנו השראה עצומה לנשים בעולם העסקים השואפות לגדול ולהצליח.

אימון עסקי לבעלות עסקים

אימונים

גלי את הגרסא האפילו יותר טובה שלך בעזרת אימון אישי – תהליך תהליך שייתן לך כוח ומיקוד על מנת להתמודד בהצלחה עם יעדים ואתגרים בעסקים, לנשים עם מוטיבציה להצליח בביזנס בצורה בריאה!

אודות מיכל הרפז

למה ללמוד לשדר בתדר עסקי

למה חשוב להיות בתדר עסקי בזמן העבודה?

להתמקד בתדר עסקי במהלך העבודה חשוב מאוד מאחר והוא מקדם ביצועיות ויעילות בעסק. כאשר אתה בתדר עסקי, אתה מרכז את כל תשומת ליבך ומשאביך הקוגניטיביים על המשימות העסקיות שלך, מה שמאפשר לך להיות יותר מודע ופעיל במינוף היכולות והמשאבים שבידיך, תוך שמירה על בקרה ועל כיוון של המטרות והאסטרטגיה של העסק. כך תוכל

  1. להוביל את העסק להצלחה
  2. לטפל באופן ממוקד בפתרון בעיות שעולות במהלך העבודה.
  3. לשפר את קבלת ההחלטות שלך על ידי התעלמות מהפרעות חיצוניות והתמקדות במידע הרלוונטי בלבד.
  4. להגביר את יכולת הריכוז ולמנוע טעויות הנגרמות מחוסר תשומת לב.
  5. להגדיל את הסיכוי לפתח רעיונות חדשים ויצירתיים בזמן שהדמיון והחשיבה הקריטית ממוקדים על העסק.

המילים אחרות הקפדה על תדר עסקי בימים ובשעות מוגדרים המקובלים עליך, מעלה את הסיכוי להצליח להוביל את העסק להצלחה.

"להרוויח יותר - לעבוד פחות"